Nasze usługi

Stoiska podstawowe

Proste stoisko jest dobrym rozwiązaniem, kiedy szukasz taniego sposobu zabudowy, który pozwoli Ci zamknąć budżet ekspozycji. Nawet z prostych elementów możemy osiągnąć efekt wyróżniający Twoją markę na tle konkurencji.

 

W tym segmencie stoiska powstają najczęściej z systemu aluminiowego typu Octanorm lub Maxima z klejoną na ściany grafiką. Niekiedy są to proste ramy typu Quadro lub Trisystem z naciągniętymi banerami. Klient aranżuje (sam lub z naszą pomocą) przestrzeń eksponatami, własnymi elementami wystawienniczymi lub ozdobami. Działajmy!

Stoiska dedykowane

Kiedy jesteś liderem, chcesz położyć silny nacisk na zaakcentowanie swojej obecności na targach. Zapewne zależy Ci na niepowtarzalnym stoisku, które przykuje uwagę zwiedzających (i konkurencji) oraz wykorzysta najnowsze trendy w zabudowie – z przyjemnością zabieramy się za takie projekty!

 

Wspólnie określimy Twoje potrzeby i możliwości, na tej podstawie zaproponujemy najlepszy wariant wraz z kilkoma wizualizacjami projektu. Później przełożymy to, co wspólnie wymarzyliśmy, na realne kształty – na czas i w dobrej cenie.

Imprezy sportowe i eventy

Budujemy estetyczne bramy startowe, sceny, ścianki prasowe; drukujemy i wieszamy banery. Nasze realizacje możesz spotkać od wielu lat na Poznań Maratonie – jesteśmy bardzo dumni, że to pod naszymi bramami tysiące biegaczy uśmiecha się z ulgą i satysfakcją po 42 kilometrach!

 

Na produkowanych przez nas ściankach prasowych otwierano już elektrownie wiatrowe i prezentowano nowe modele samochodów. Czego potrzebujesz dla swojego biznesu lub klienta?

Mała poligrafia - cięcie ploterem, frezowanie, litery 3D

Nie jesteśmy zakładem poligraficznym, ale przez prawie 30 lat zbudowaliśmy mały park maszynowy na potrzeby swoje i klientów. Oferujemy cięcie ploterowe z folii (liter czy znaków), frezowanie w drewnie, sklejce, MDF, PCV, pleksi, przygotowywanie podświetlanych liter 3D, kasetonów czy logo firmy. Druk przestrzenny na folii – na potrzeby sklepów, wyklejania samochodów czy folii podłogowych.

 

Jakiej reklamy zewnętrznej nie chcesz wyprodukować – chętnie się tego podejmiemy! Od drewnianych prezentów świątecznych wyciętych ze sklejki po wielkie świecące napisy 3D.

Projektowanie graficzne

Projektujemy i wykonujemy na potrzeby naszych klientów materiały wspierające komunikację na stoisku (banery, plakaty, ulotki) a także uzupełniamy te działania przez realizację materiałów print wykorzystywanych poza targami (katalogi produktowe, POS, elementy prezentacji oferty itp.). Na podstawie otrzymanych materiałów składamy grafiki do druku, do reklamy wielkoformatowej czy do produkcji poligrafii.

 

Możemy również przygotować wizualizacje 3D projektu dla Twojego klienta.